U KAP MAT ME MODELEN BJONDE/ Young Zerka na tregon se si reagoi Ronela – AlpeGossip
U KAP MAT ME MODELEN BJONDE/ Young Zerka na tregon se si reagoi Ronela

U KAP MAT ME MODELEN BJONDE/ Young Zerka na tregon se si reagoi Ronela

Pak kohë më parë, këngëtari i njohur Young Zerka, u vu në qendër të vëmendjes për shkak të disa fotove të publikuara ku ai shfaqej në praninë e një vajze bjonde të quajtur Joana Alimema. Fillimisht dyshja u fotografuan në një pishinë, shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa më pas në vendlindjen e Zerkës, në Korçë.

Aludimet për një lidhje të mundshme zgjatën me ditë, por u shuan kur Zerka publikoi klipin e këngës “Money” dhe u zbulua se vajza bjonde ishte thjesht modele në kilo dhe mes tyre nuk kishte gjë. Por si ka reaguar Ronela kur ka dëgjuar lajmet?

I ftuar në emisionin ‘Mirage’ këtë të premte Zerka ka treguar se Ronela ka ruajtur qetësinë dhe thjesht ka buzëqeshur.