“REPERE SI BABI, E BUKUR…”/ Sara zbulon momentet më të bukura nga ‘baby shower’, shënimi i Kidës bie në sy (FOTOT) – AlpeGossip
“REPERE SI BABI, E BUKUR…”/ Sara zbulon momentet më të bukura nga ‘baby shower’, shënimi i Kidës bie në sy (FOTOT)

“REPERE SI BABI, E BUKUR…”/ Sara zbulon momentet më të bukura nga ‘baby shower’, shënimi i Kidës bie në sy (FOTOT)

Pak ditë më parë Sara dhe Ledri festuan ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre në ‘baby shower-in’ e organizuar në oborrin e shtëpisë së tyre. Së fundmi Hoxha ka vendosur t’i ndajë me të gjithë ndjekësit momentet më të bukura pranë miqve të zemrës dhe familjarëve.

“Faleminderit për dashurinë dhe suportin tuaj e që festuat bashkë me ne ditën tonë speciale. Faleminderit për çdo dhuratë. 04.10.2020”, ka shkruar Sara krah postimit në ‘Instagram’.

Në ‘Instastory’ ajo ka ndarë gjithashtu një shënim të Kidës për dyshen. “Repere si babi, e bukur si mami”, ka shkruar Kida në një prej pelenave me të cilat vajzat kanë organizuar lojëra të ndryshme.

Kujtojmë se në prag të momentit të ëmbël në jetën e tyre, Sara dhe Ledri vendosën të udhëtojnë jashtë vendit duke e sjellë kështu në jetë vogëlushen larg Shqipërisë.