“2 ORË PARA…”/ Të nusërosh si Vesa, këngëtarja zbulon emocionet para dasmës dhe provat e kafesë – AlpeGossip
“2 ORË PARA…”/ Të nusërosh si Vesa, këngëtarja zbulon emocionet para dasmës dhe provat e kafesë

“2 ORË PARA…”/ Të nusërosh si Vesa, këngëtarja zbulon emocionet para dasmës dhe provat e kafesë

Ne nuk e dimë si ia keni bërë ju kur jeni martuar, ama Vesa Luma ka bërë provat e kafesë në mënyrë që të ishte e përgatitur e mos ta kapnin emocionet. Me një video këngëtarja është kthyer pas në kohë për të kujtuar momentet më të bukura, por dhe argëtuese gjatë dasmës.
“2 ore para marteses -prova e kafes😂
Sapo mora befasi nje dhurate te cmuar nga motra @dealuma e cila kishte ruajtur ne arkiven e saj cdo moment backstage te dasmes..🙈 kjo video ishte epike.. testi i kafes ne shtepi pak ore para marteses,stresi ne fytyren time dhe e lumturia ne fytyren e nanes 😂🙈
Perqafime per krejt nuset e ketij viti❤️ -eshte shume mire ma besoni😂😜❤️”, ka shkruar ajo.
Vesa paska përjetuar stres pasi ecja e qëndrimi duhet të ishin perfekt, sakaq nëna është ndjerë shumë krenare për të bijën. Po ju a i keni kaluar të njëjtat prova si Vesa?/