“Mal me €uro!” Shihni sa kushton një pjesë e gardërobës së “luksit” të Elvana Gjatës (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
“Mal me €uro!” Shihni sa kushton një pjesë e gardërobës së “luksit” të Elvana Gjatës (FOTO/VIDEO)

“Mal me €uro!” Shihni sa kushton një pjesë e gardërobës së “luksit” të Elvana Gjatës (FOTO/VIDEO)

Edhe pse kushtojnë një ‘mal me para’, duket se Elvana nuk i ndahet firmës Gucci…

Elvana Gjata është nje ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Shpesh herë e shohim të përflitet për projektet muzikore dhe rralle herë për jetën private. Këtë herë ky artikull nuk i kushtohet dashurisë së Elvanës ndaj një personi, por dashurisë së saj për trendet e fundit të modës. Gjithmonë stil dhe asnjëherë nuk zhgënjen me veshjen e saj. E shohim të kuruar në detaje edhe me aksesore të ndryshëm, por sa kushtojnë këto veshje, shkruan intv.al. Nëse ‘gugëllon’ do shohësh se në të shumtën e rasteve, Elvana preferon markat e famshme dhe më poshtë mund të shihni disa nga veshjet e saj dhe sa kushtojnë ato. Tek fotot e postuara tek faqja e instagramit @shikocfareveshinvipat shihen qartë çmimet e shtrenjta dhe mesa duket këngëtarja preferon trendet e fundit dhe ato kushtojnë vërtet.

 

@elvanagjataaaa veshur me shallin @fendi (2,745€) #elvanagjata #fendi

A post shared by Shiko Çfare Veshin !! 🤑 (@shikocfareveshinvipat) on