”TEZE XHEMI BËN DHURATAT MË TË BUKURA”/ Moderatorja surprizon të birin e Arbanës për festa – AlpeGossip
”TEZE XHEMI BËN DHURATAT MË TË BUKURA”/ Moderatorja surprizon të birin e Arbanës për festa

”TEZE XHEMI BËN DHURATAT MË TË BUKURA”/ Moderatorja surprizon të birin e Arbanës për festa

Jemi në prag të festave dhe që tani ka nisur shpërndarja e dhuratave për njerëzit e afërt, miqtë e kolegët. Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani, së fundmi ka zbuluar dhuratën që mikesha e saj e ngushtë, Xhemi Shehu, i ka bërë të birit.

Xhemi e ka suprizuar Jonin me një kartolinë të personalizuar në të cilën shkruhet: “Elf Joni i cili shpëtoi Krishtlindjet”. Sic ka treguar Arbana kjo dhuratë është pëlqyer shumë nga vogëlushi. “Teze Xhemi bën dhuratat më të bukura. Të duam shumë”, ka shkruar Arbana krahas fotos që ka publikuar në Instastory.