“NDONJËHERË JAM ËNGJËLL”/ Oriola Marashi “çmend” pushuesit në Mykonos, shfaqet me bikinit e vogla (FOTO) – AlpeGossip
“NDONJËHERË JAM ËNGJËLL”/ Oriola Marashi “çmend” pushuesit në Mykonos, shfaqet me bikinit e vogla (FOTO)

“NDONJËHERË JAM ËNGJËLL”/ Oriola Marashi “çmend” pushuesit në Mykonos, shfaqet me bikinit e vogla (FOTO)

Prej disa ditësh, Oriola Marashi ka zbuluar se ndodhet në Mykonos të Greqisë. Modelja e njohur nuk ka qëndruar dot pa postuar në rrjetet sociale fotografi “hot”, ashtu siç vetëm ajo di.

Së fundmi, Oriola ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shfaqet me bikini dhe duket super seksi. “Ndonjëherë jam një engjëll”, shkruan ajo krahas pozës provokuese, e cila menjëherë ka marrë mijëra pëlqime.

Oriola Marashi “çmend” pushuesit në Mykonos, shfaqet me

Edhe më herët, bukuroshja brune ka postuar në “Instagram” foto mjaft seksi, ku duket qartë se i ka “çmendur” pushuesit në Mykonos, me format e saj bombastike.

Oriola Marashi “çmend” pushuesit në Mykonos, shfaqet me

Oriola Marashi “çmend” pushuesit në Mykonos, shfaqet me