NË NJË LIDHJE DASHURIE? Fation Kuqari flet për jetën private (FOTO) – AlpeGossip
NË NJË LIDHJE DASHURIE? Fation Kuqari flet për jetën private (FOTO)

NË NJË LIDHJE DASHURIE? Fation Kuqari flet për jetën private (FOTO)

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Fation Kuqari ka bërë mbrëmjen e sotme një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjete sociale

Ai është pyetur dhe rreth jetës private, ku ka treguar nëse ka nisur një lidhje dashurie pas largimit nga “Përputhen”. “Je i lidhur?”, e ka pyetur një ndër ndjekësit.

“Pyetja më e shumtë që më është bërë: Jo nuk jam i lidhur”, ka treguar Fationi.