“ME DASHURI…”/ Rita Ora merr një dhuratë të veçantë nga Bebe Rexha – AlpeGossip
“ME DASHURI…”/ Rita Ora merr një dhuratë të veçantë nga Bebe Rexha

“ME DASHURI…”/ Rita Ora merr një dhuratë të veçantë nga Bebe Rexha

Bebe Rexha i ka dërguar një buqetë me lule si dhuratë këngëtares tjetër shqiptare me famë botërore, Rita Orës.

Megjithëse ato kanë famë ndërkombëtare, dy artistet asnjëherë nuk e kanë harruar prejardhjen e tyre.

Kjo gjë edhe i ka bashkuar ato, duke u bërë shumë mike të mira, duke bërë bashkë madje edhe në një bashkëpunim.

Rita Ora dhe Bebe Rexha po vazhdojnë ende miqësinë e tyre, megjithëse nuk po i bie shpesh të takohen, për shkak të obligimeve të shumta dhe distancës, shkruan Gazeta Express.

E këtë herë Bebe është kujtuar që t’i dërgojë Ritës një buqetë të bukur me lule dhe një kartolinë ku i shkruan: “Me dashuri, Bebe.”

Rita e ka treguar këtë me anë të një postimi që ka bërë në rrjetet sociale, duke e falënderuar miken e saj./Gazeta Express/