E PRISNIT? Luizi dhe Donaldi nxjerrin këngë bashkë – AlpeGossip
E PRISNIT? Luizi dhe Donaldi nxjerrin këngë bashkë

E PRISNIT? Luizi dhe Donaldi nxjerrin këngë bashkë

Nuk ka kaluar as java që nga dalja e Luizit prej Big Brother VIP dhe me të parin që ka bashkëpunuar për këngën e re është Donald Veshaj.

Ka qenë vetë Donaldi ai që ka publikuar një video ku shfaqet me Luizin dhe dëgjohet kënga e tyre e re ritmike, që me siguri do e dëgjojmë kudo.

“2 shotsa” mban titullin kënga që do të publikohet këtë të premte.

VIDEO