CAPITAL T KTHEHET NGA PUSHIMET/ Nuk do ta besoni arsyen pse e bëri (FOTO) – AlpeGossip
CAPITAL T KTHEHET NGA PUSHIMET/ Nuk do ta besoni arsyen pse e bëri (FOTO)

CAPITAL T KTHEHET NGA PUSHIMET/ Nuk do ta besoni arsyen pse e bëri (FOTO)

Mirëpo ditën e djeshme reperi lajmëroi se i duhej t’i ndërpriste pushimet sepse kishte diçka me rëndësi për të bërë, të cilën e zbuloi pak më vonë. Në një postim të bërë në Instagram ai shkruante: “Është dashur të kthehem sot në Prishtinë për të bërë diçka që kam dashur ta bëj gjithë jetën.”

Arsyeja e kthimit të Capitalit ishte fillimi i shkollës. Ai është kthyer në vendin ku ka kryer shkollën e tij fillore dhe ka takuar nxënësit e shkollës, të cilëve iu ka dhënë dhe dhurata. Reperi ka ndarë në profilin e tij të Instagramit foto nga kjo ditë e veçantë.

“Sot ishte nje dite e veçantë për mua, pas shume vitesh u ktheva ne lagjen ku jam rritur aty ku e kam kryer shkollën fillore, shume kujtime te mira shume emocione po edhe krenari , pata rastin me taku disa femije te jashtezakonshem shume me te mire se gjenerata jone, shkolla me nje super organizim, jam shume shume i lumtur qe endrra qe ka nisur po ne kete shkolle me eshte bere realitet, qe nje dite te bukur si kjo kam per t’u kthyer  me dhene nje kontribut këtu, e falenderoj zotin qe ma dha mundësinë edhe uroj qe nga kjo shkolle te dalin personalitete e njerëz te medhenj e shume te suksesshem — i juaji Trim Ademi / Capital T”-ka shkruar Capitali bashkengjitur me fotot.

View this post on Instagram

Sot ishte nje dite e veçante per mu pas shume vitesh u ktheva ne lagjen ku jam rrite aty ku e kam kry shkollen fillore, shume kujtime t’mira shume emocione po edhe krenari , pata rastin me taku disa femije t’jashtezakonshem shume ma t’mire se gjenerata jone, shkolla me ni super organizim, jam shume shume i lumtur qe andrra qe ka nise po n’kete shkolle mu bo realitet, qe nje dite t’bukur si kjo kam me u kthy e me dhan ni kontribut ktu, e falenderoj zotin qe ma dha mundesine edhe uroj qe nga kjo shkolle te dalin personalitete e njerez t’mdhaj e shume t’sukses’shem — i juaji Trim Ademi / Capital T PS Kerkoj falje qe ska dal sot video per shkaqe teknike besoj qe neser ne mesdite e publikojme , ah se gati harrova : URIME DITA E PARE E SHKOLLES 🥰.

A post shared by Capital T (@truekapo) on