MILEY CYRUS NUK NJEH LIMITE/ Pas ndarjes nga bashkëshorti, poston foton intime me të dashurin e ri në krevat - AlpeGossip
MILEY CYRUS NUK NJEH LIMITE/ Pas ndarjes nga bashkëshorti, poston foton intime me të dashurin e ri në krevat

MILEY CYRUS NUK NJEH LIMITE/ Pas ndarjes nga bashkëshorti, poston foton intime me të dashurin e ri në krevat

Miley Cyrus duket se nuk njeh limite.

Nuk ka kaluar as një muaj nga ndarja me të dashurën Kaitlynn Carter, dhe as pak kohë nga divorci me ish-bashkëshortin Liam Hemsworth, e duket se lidhja e re me Cody Simpson, dikur mik i saj i ngushtë, po ecën me ritme të shpejta.

Në prag “Halloween-i”, këngëtarja 26 vjeçare ka publikuar një foto tepër intime në shtrat me të dashurin e ri, me filterin e personazhit “Joker”.