Vajza jeni gati? Këngëtari shqiptar do të martohet me një nga ne. Ja çfarë DUHET të bëjmë (FOTO) – AlpeGossip
Vajza jeni gati? Këngëtari shqiptar do të martohet me një nga ne. Ja çfarë DUHET të bëjmë (FOTO)

Vajza jeni gati? Këngëtari shqiptar do të martohet me një nga ne. Ja çfarë DUHET të bëjmë (FOTO)

Ardian Bujupi është një nga këngëtarët më të suksesshëm të momentit në tregun shqiptar.
Ai është dhe një nga meshkujt më të pashëm dhe për më tepër beqar.
Ndaj, Ardiani ka habitur me një fotografi që ka postuar në rrjetin Snapchat, ku pyet se kush dëshiron të martohet me të.

“Kush dëshiron të martohet me mua, bëni ‘screenshot’, ka shkruar ai mbi një imazh ku shihet një veturë e markës “Audi” dhe blerje të markave të shtrenjta “Gucci”, “Louis Vuitton”, e të tjera.