“TË ULESH NË KAFE ME NJË PERSON QË…/ Publiku u zhgënjye por Antoneta zbulon arsyen e fortë pse nuk e zgjodhi Anduelin (FOTO) – AlpeGossip
“TË ULESH NË KAFE ME NJË PERSON QË…/ Publiku u zhgënjye por Antoneta zbulon arsyen e fortë pse nuk e zgjodhi Anduelin (FOTO)

“TË ULESH NË KAFE ME NJË PERSON QË…/ Publiku u zhgënjye por Antoneta zbulon arsyen e fortë pse nuk e zgjodhi Anduelin (FOTO)

Të dielën që lamë pas, Antoneta Koci mbylli rrugëtimin e saj në rubrikën “Përputhen”. Ajo nuk e gjeti dashurinë dhe si rrjedhojë u largua e vetme.

Antoneta refuzoi Anduelin, duke i habitur të gjithë. Publiku shpresonte që dyshja të finalizoheshin si çift, por nuk ndodhi kështu. Sot në “E diell”, Antoneta tregoi arsyen e veprimit të saj.

Ajo u shpreh se dëshiron pranë vetes një person që t’i dalë për zot dhe ta mbrojë në situata të caktuara, ndërsa Andueli nuk ishte i tillë. Antoneta tha se një ish-konkurrent i “PërPuthen” e kishte sharë dhe Andueli, duke qenë në dijeni, jo vetëm që nuk kishte reaguar por ishte ulur në kafe me të.

“Gjatë karantinës i them shqetësimin për një ish-konkurrent që kishte një lloj gjuhe në rrjete sociale karshi meje. Unë i tregova dhe i qava hallet. Më tha që e ka dëgjuar dhe më tha gabim ka bërë. Ai shkon dhe ulet në kafe me të. Unë i them shiko nuk është normale që ti të qëndrosh me miq të tillë që më kanë sharë, kur ne jemi bashkë. Më tha që unë ja thashë, por ai nuk kupton.

Ai nuk duhet të rrinte me një person që më ka sharë mua kurvë. Të ulesh në tavolinë me një person, që më ka sharë kurvë. Kjo ishte arsyeja kryesore. Unë i kam bërë pyetjet dhe ai nuk është tipi produktiv. Nuk më respekton mua në mënyrë indirekte. Unë s’po them që të zihet me njeri, por mos të ulet me një person që më ka sharë mua”, tha ajo. /”Top Channel”