Poston VIDEO-n ku puthen para 35 milion personave/ Maluma takohet me këtë këngëtare shqiptare – AlpeGossip
Poston VIDEO-n ku puthen para 35 milion personave/ Maluma takohet me këtë këngëtare shqiptare

Poston VIDEO-n ku puthen para 35 milion personave/ Maluma takohet me këtë këngëtare shqiptare

Ju me siguri e keni harruar momentin kur Maluma ka postuar disa video teksa ‘shfrenohet’në club me këngëtaren shqiptare, Rita Orën dhe në video ai fokusohej te të pasmet e saj.

Por këtë herë ai është takuar me një tjetër këngëtare shqiptare. Bëhet fjalë për Bebe Rexhën. MTV bashkon sot artistët më të suksesshëm teksa Maluma dhe Bebe ndanë videot më poshtë në Story. Dyshja ka deklaruar shpesh herë se pëlqejnë shumë muzikën e njëri-tjetrit ndërkohë këngëtari e ndoqi atë në koncertin që paraprinë mbrëmjen MTV VMAs.