Aktori i njohur tregon për mesazhet erotike dhe ju “nxjer bojën” femrave: Ja sa më ofrojnë për 1 natë… – AlpeGossip
Aktori i njohur tregon për mesazhet erotike dhe ju “nxjer bojën” femrave: Ja sa më ofrojnë për 1 natë…

Aktori i njohur tregon për mesazhet erotike dhe ju “nxjer bojën” femrave: Ja sa më ofrojnë për 1 natë…

Aktori shqiptar i filmit “Drejt fundit” e shumë prodhimeve të tjera kinematografike, Drilon Hoxha ishte i ftuar sot në “Një kat më lart”, ku përpos anës profesionale foli edhe për atë private e ofertat që i vijnë nga vajzat.

I pyetur nëse vajzat i shkruajnë mesazhe erotike ku i ofrojnë edhe para për të kaluar një natë me të, Driloni u shpreh: “Jetojmë në një kohë që edhe një punëtori të thjeshtë i vijnë shumë oferta, jo më ne pastaj që…”.

I pyetur nga moderatori nëse i ka ardhur ndonjë ofertë marramendëse dhe është shokuar, Driloni zbuloi se ka shumë të tilla, por nuk i sheh.