ÇMIMET MUZIKORE “MTV VMA 2018″/ FOTO: Rita Ora zhvishet NUDO për eventin në SHBA – AlpeGossip
ÇMIMET MUZIKORE “MTV VMA 2018″/ FOTO: Rita Ora zhvishet NUDO për eventin në SHBA

ÇMIMET MUZIKORE “MTV VMA 2018″/ FOTO: Rita Ora zhvishet NUDO për eventin në SHBA

Rita Ora nuk ka pasur asnjëherë turp të tregojë fizikun e saj të përsosur.

Dhe këngëtarja ka rrëmbyer vëmendjen në MTV’s Video Music Awards në New York.

Ylli i popit nuk la vend për imagjinatën ndërsa u shfaq në event me fustan transparent dhe pa reçipeta.

27-vjeçarja ishte nominuar në dy kategori dhe arriti të rrëmbejë vetëm 1 çmim.

Rita fitoi ‘Best Dance Video’ me këngën ‘Lonely Together’ në bashkëpunim me DJ e ndjerë Avicii.