ANXHELA PERISTERI U MARTUA? Ja si duket këngëtarja me fustanin madhështor (FOTO) – AlpeGossip
ANXHELA PERISTERI U MARTUA? Ja si duket këngëtarja me fustanin madhështor (FOTO)

ANXHELA PERISTERI U MARTUA? Ja si duket këngëtarja me fustanin madhështor (FOTO)

Pak minuta më parë këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ka publikuar në Instagram një foto, e cila ka bërë lëmsh të gjithë ndjekësit e saj.

Në foto ajo shfaqet e veshur me fustan të bardhë dhe një model flokësh të përshtatshëm për nuse dhe në përshkrimin e fotos bën tag një nga agjencitë më të njohura të dasmave në vendin tonë.

Menjëherë pas kësaj fotoje një numër i madh komentuesish kanë pyetur këngëtaren nëse është martuar, megjithatë Anxhela nuk ka dhënë ende asnjë reagim.

Kujtojmë se pak ditë më parë këngëtarja publikoi një foto ku shfaqej duke zgjedhur fustanin e nusërisë dhe na ka bërë lëmsh të gjithëve.

Nuk dihet ende çfarë fshihet pas këtyre fotove, megjithatë mund të bëhet fjalë edhe për ndonjë videoklip.