U PËRFOLËN SE U NDANË/ Kim e Kanye arratisen drejt një vendi magjik dhe duken më të lumtur se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
U PËRFOLËN SE U NDANË/ Kim e Kanye arratisen drejt një vendi magjik dhe duken më të lumtur se kurrë (FOTO)

U PËRFOLËN SE U NDANË/ Kim e Kanye arratisen drejt një vendi magjik dhe duken më të lumtur se kurrë (FOTO)

Kim Kardashian dhe Kanye West nuk kanë asnjë problem mes tyre, madje po jetojnë ditët më të lumtura si familje me vogëlushët. Së fundmi çifti i njohur janë arratisur drejt Republikës Domenikane për disa ditë pushime me fëmijët.

Kim ka publikuar në rrjete sociale momente të ndryshme dhe duket se këtë udhëtim e kanë shijuar shumë të gjithë ata. Ajo dukej si gjithmonë shumë e kuruar veshur me një fustan me printe leopardi dhe disa detaje në ngjyrë blu.

Edhe Kanye West, që kohët e fundit ka pasur probleme me shëndetin mendor, dukej mjaft i relaksuar në shoqërinë e familjes. Vogëlushi Psalm ka fituar zemrat e të gjithëve me ëmbëlsinë e tij, pasi kim ka publikuar një foto të tij duke luajtur në bar.

Ky udhëtim i tyre vjen pak ditë pasi Kim rrëfeu eksperiencën e Kanye West me koronavirusin.

 “Kanye u infektua në fillim të pandemisë, kur askush nuk e dinte se çfarë po ndodhte realisht. Ishte kaq e frikshme dhe e panjohur. Shkoja dhe i ndërroja rrobat dhe e ndihmoja që të ngrihej nga shtrati. Ishte sfiduese, sepse çdo gjë ishte e panjohur. Të ndërroja çarçafët me doreza dhe maskë ishte një periudhë tmerruese.”, rrëfeu ylli i “KUWTK”