Ja 10 modelet më të bukura të flokëve nga festivali i Kanës, që janë perfekte për dasmat e kësaj vere (FOTO) – AlpeGossip
Ja 10 modelet më të bukura të flokëve nga festivali i Kanës, që janë perfekte për dasmat e kësaj vere (FOTO)

Ja 10 modelet më të bukura të flokëve nga festivali i Kanës, që janë perfekte për dasmat e kësaj vere (FOTO)

Prej disa ditësh po organizohet festivali i filmit në Kanë dhe të gjithë i kanë sytë tek mënyra se si janë veshur apo stiluar yjet botërore gjatë parakalimit në tapetin kuq.

Një larmishmëri ngjyrash dhe stilesh të cilat kanë sjellë trendet më të fundit përsa i përket veshjeve, make up-it dhe modeleve të flokëve.

Duke qenë se vera është pranë dhe dihet që piku i dasmave përkon me këtë periudhë, yjet botërore na vijnë në ndihmë me sugjerimet e tyre. Për t’u ndierë sa më komodë dhe bukur gjatë një dasme në verë ne iu sugjerojmë 10 modele flokësh:

1-Sara Sampaio

2-Naomi Campbell

 

3-Joan Smalls

4-Leomie Anderson

5-Thylane Blondeau

6-Jasmine Tookes

7-Isabel Goulart

8-Cindy Bruna

9-Penelope Cruz

10-Romee Strijd