Bëhuni gati sepse projekti i radhës i Angela Martinit do jetë thjesht përvëlues (VIDEO) – AlpeGossip
Bëhuni gati sepse projekti i radhës i Angela Martinit do jetë thjesht përvëlues (VIDEO)

Bëhuni gati sepse projekti i radhës i Angela Martinit do jetë thjesht përvëlues (VIDEO)

Ajo është një nga modelet shqiptare më seksi e cila prej disa kohësh i ka lënë pasarelat.

Gjithsesi Angela Martini ka qënë gjithmonë në syrin e mediave rozë për jetën e saj.

Pasi u martua dhe solli një minifilm ku duket super seksi me bashkëshortin e saj , tani modelja duket se ka në plan një tjetër projekt që do t’jua heqë trurin.

Ajo ka publikuar pamje nga video e saj e re e cila do të dalë shumë shpejt dhe duket mahnitëse.

“ 7 shpirtra, 7 ditë, 7 video” – shkruan Martini në videon përmbledhëse të publikuar.

7 Soul names . 7 Days . 7 Videos Directed by @ivakozeli

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on