Ju kujtohet Edona Llalloshi? Paska një vajzë dhe është një yll i bukur si nëna e saj (FOTO) – AlpeGossip
Ju kujtohet Edona Llalloshi? Paska një vajzë dhe është një yll i bukur si nëna e saj (FOTO)

Ju kujtohet Edona Llalloshi? Paska një vajzë dhe është një yll i bukur si nëna e saj (FOTO)

Edona Llalloshi është një nga këngëtaret më të bukura të showbiz-it shqiptar dhe zërin e veçantë, falë të cilit ka ecur në botën e muzikës.
Përveç karrierës së suksesshme, Edona ka edhe një familje të bukur pasi prej disa kohësh është bërë nënë e dy fëmijëve.

Në një foto të së bijës që këngëtarja ka publikuar në rrjetet sociale, vogëlushja me sytë e bukur i ngjan shumë nënës së saj.

Doa është vajza e madhe e Edonës nga martesa e saj me Gazin.