TUTA SPORTIVE ME TAKA/ Shihni vip-et që guxuan dhe “u dashuruan” me këtë stil: Nga Luana tek Armina (FOTO) – AlpeGossip
TUTA SPORTIVE ME TAKA/ Shihni vip-et që guxuan dhe “u dashuruan” me këtë stil: Nga Luana tek Armina (FOTO)

TUTA SPORTIVE ME TAKA/ Shihni vip-et që guxuan dhe “u dashuruan” me këtë stil: Nga Luana tek Armina (FOTO)

Nëse kohë më parë të dilje në rrugë e veshur me një palë tuta sportive me këpucë apo sandale me taka me siguri do të bëheshe gazi i botës dhe të gjitha do të bënin temë “tallje”.

Por vitet kanë kaluar edhe sot kjo është veshja më “cool”. Madje këtë sezon vjeshte nëse del e veshur në një mënyrë të tillë në rrugë do të kosiderohesh fashioniste.

Sepse trendi më i ri në industrinë e modës, është pikërisht ky kombinim i çuditshëm. Për ata që guxojnë dhe që u pëlqen të ndjekin modëndhe prurjet e reja të stilit të veshjes ky kombinim ka rezultuar shumë interesant dhe mjaft i preferuar nga femrat.

Ne ju sjellim disa nga femrat më seksi të  showbizit shqiptar, të cilat kanë guxuar për të përqafuar trendin e ri.

Luana Vjollca

Kida

Lori Hoxha

Armina Mevlani

Jonida Maliqi

Anxhelina Kotorri

/AlpeNews.al