NGA MODA E VITEVE 80/ Lori Hoxha nuk i heq nga trupi dhe ka të drejtë (FOTO) – AlpeGossip
NGA MODA E VITEVE 80/ Lori Hoxha nuk i heq nga trupi dhe ka të drejtë (FOTO)

NGA MODA E VITEVE 80/ Lori Hoxha nuk i heq nga trupi dhe ka të drejtë (FOTO)

Moda vazhdon të rikthejë trendet e viteve të kaluara she këtë e kemi vërtetuar  me trendet e fundit. Pavarësisht se disa  vite më parë  menduam se streçet ishin në modë vetëm nëse shkoje në stërvitje, vrap apo në palestër. Dy vitet e fundit ato kan ndryshuar dhe ne e patëm të vështir të mësoheshim.

Streçet janë një trend i kthyer nga vitet 80, por këtë sezon vijnë të kombinuara në stile të ndryshme.

Në atë kohë nuk bëheshin me materialet e ditës së sotme, që qëndrojnë pas trupit apo vijnë me ngjyra të guximshme.

Sot nuk zgjidhen vetëm për stile minimaliste apo sportive, por edhe për kombinime ekstravagante apo klasike.

Nëse i hidhni një sy priflit të rrjetit social të Lori Hoxhës do të shihni se blogerja është e fiksuar keq pas streçeve dhe në sy na bien kombinimet e veçanta.

Jo vetëm sportive por Lori ka guxuar duke e dhe i kombinuar me taka ,xhaket serioze apo aksesor klasik. Nëse i adhuroni streçet mund të inspiroheni nga kombinimet e Lori Hoxhës.

Përgatiti: AlpeNews.al