“QAJ FSHEHURAZI”/ Fiori Dardha po kalon momentin më të vështirë të jetës: Mami vuan nga… (FOTO) – AlpeGossip
“QAJ FSHEHURAZI”/ Fiori Dardha po kalon momentin më të vështirë të jetës: Mami vuan nga… (FOTO)

“QAJ FSHEHURAZI”/ Fiori Dardha po kalon momentin më të vështirë të jetës: Mami vuan nga… (FOTO)

Me anë të disa postimeve në Instastory, gazetarja Fiori Dardha ka treguar se ëma vuan nga një sëmundje e rëndë. Për momentin, ajo ndodhet në shtëpi dhe shkojnë në spital vetëm për të bërë kimioterapinë.

“Mami po lufton me sëmundjen më të tmerrshme në botë dhe për mua është gruaja më e fortë mbi tokë. Tani ndodhet në shtëpi, shkojmë në spital vetëm për të bërë kimioterapinë”, ka treguar Fiori në një bashkëbisedim me ndjekësit.

Në një postim tjetër, gazetarja ka shkruar se ndodhet gjithë kohës pranë së ëmës, duke u kujdesur për të, duke e mbushur me dashuri dhe duke e mbështetur, mirëpo në fshehtësi nuk i mban dot lotët.