MIA FESTON 5-VJETORIN/ Rudina Magjistari ndan pozat më të ëmbla: Rrezja ime e diellit (FOTO) – AlpeGossip
MIA FESTON 5-VJETORIN/ Rudina Magjistari ndan pozat më të ëmbla: Rrezja ime e diellit (FOTO)

MIA FESTON 5-VJETORIN/ Rudina Magjistari ndan pozat më të ëmbla: Rrezja ime e diellit (FOTO)

Sot është një ditë e veçantë në familjen e Rudina Magjistarit. E bija, Mia feston 5-vjetorin dhe moderatorja nuk i ka kursyer fotot në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar një foto të tortës së ditëlindjes, ku shihet numri pesë me ngjyra të ndryshme. Në foton tjetër, shihet Mia duke vizatuar dhe ngjyrosur.

“Gëzuar ditëlindjen, Mia! Vajza ime e vogël e mrekullueshme, rrezja ime e diellit”, ka shkruar Rudina krahas fotove.