“Do të na mungosh për gjithë jetën”/ Landi i WSF fjalë prekëse për Doktor Florin (FOTO) – AlpeGossip
“Do të na mungosh për gjithë jetën”/ Landi i WSF fjalë prekëse për Doktor Florin (FOTO)

“Do të na mungosh për gjithë jetën”/ Landi i WSF fjalë prekëse për Doktor Florin (FOTO)

Miqësia e Ladit me Dr.Florit ishte shumë e madhe por ndarja nga jeta e këtij të fundit ka lënë një dhimbje të madhe tek djemtë e grupit West Side Family.

Edhe pse kanë kaluar disa vjet nga vdekja Dr.Florit, Landi nuk e harron kurrë shokun e tij. Ai ndërkohë që udhëtonte me makinë dhe me sytë nga qielli ka kujtuar mikun e tij duke theksuar për të disatën herë se sa shumë ia ndiejnë mungesën.

 

 

‘Do të na mungosh për gjithë jetën’- shkruan këngëtari në një video që ka postuar në ‘Instagram’. Muzika në sfond dhe pamja që e shoqëron duket se e kanë bërë nostalgjik dhe kanë ngjallur shumë kujtime tek këngëtari.