Ju kishte munguar?! Oriola Marashi “DJEG” Instagramin… (FOTO) – AlpeGossip
Ju kishte munguar?! Oriola Marashi “DJEG” Instagramin… (FOTO)

Ju kishte munguar?! Oriola Marashi “DJEG” Instagramin… (FOTO)

Modelja Oriola Marashi është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë në vendin tonë që kur u bë pjesë e grupit OTR. Ajo di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes me pozat e saj provokuese, por edhe me komentet pikante që shkëmben me fansat e saj. Por kohët e fundit nuk e kemi parë shumë aktive në rrjetet sociale. Këtë e tregoi ditën e djeshme në mënyrë indirekte kur publikoi një foto të një prej projekteve të saj me Endrit Mërtirin ku u shfaq me një fustan nusërie dhe shkroi: E di qe doni foto plazhi po per momentin …

Epo siç duket Oriola fotot e nxehta i paska ruajtur për ditën e sotme pasi ka publikuar 3 të tilla në instastory ku shfaqet me një t-shirt të bardhë dhe të brendshme të vogla të kuqe e me të vërtetë duket shumë seksi.

Ajo nuk ka shkruar gjë në fotot e postuara pasi me siguri ka menduar atë shprehjen “fotot flasin vetë”.