MODA E VITEVE 90/ Këto janë 7 trendet që u rikthyen sërish dhe janë “MUST” i vjeshtës (FOTO) – AlpeGossip
MODA E VITEVE 90/ Këto janë 7 trendet që u rikthyen sërish dhe janë “MUST” i vjeshtës (FOTO)

MODA E VITEVE 90/ Këto janë 7 trendet që u rikthyen sërish dhe janë “MUST” i vjeshtës (FOTO)

Moda sot është rikthyer nga trendet e viteve 90 dhe këto ishin prezente edhe në “javën e modës”.

Deri para disa vitesh konsideroheshin si veshje “demode” sot ato të bëjnë të dukesh fashion dhe seksi.

Ato janë patjetër një “must” që asnjë femër nuk duhet t’i mungoj në garderobë dhe ne iu njohim me shtatë trendet e viteve 90 që u rikthyen sërish.

Xhaketat lëkurë

Këmishat puliestër

Mini çantat

Xhinset oversize

Printet me kuadrata

Aksesori rrip në mes

Sandalet me rripa