Me Krenarin? Ermal Mamaqi kap ”MAT” Luana Vjollcën duke darkuar. Shihni çfarë i bën ajo: O idiot… (VIDEO) – AlpeGossip
Me Krenarin? Ermal Mamaqi kap ”MAT” Luana Vjollcën duke darkuar. Shihni çfarë i bën ajo: O idiot… (VIDEO)

Me Krenarin? Ermal Mamaqi kap ”MAT” Luana Vjollcën duke darkuar. Shihni çfarë i bën ajo: O idiot… (VIDEO)

Ermali Mamaqi dhe Luana Vjollca për një kohë të gjatë janë “rivalë” me njëri-tjetrin për shkak të emisioneve që kanë në televizione të ndryshme në të njëjtën orë. Por edhe pse në konkurrencë, ata na kanë treguar se janë dy miq shumë të mirë dhe nuk i kursejnë asnjëherë shakatë. Siç duket, ata kanë darkuar në të njëjtin restorant mbrëmjen e sotme dhe ishte Ermali ai që e zbuloi se dy moderatorët ishin shumë pranë.

Mamaqi shkoi fshehurazi dhe filmoi Luanën teksa po darkonte me këngëtaren e njohur dhe kushërirën e saj, Evi Reçin e bën shaka duke i thënë Luanës se njerëzit s’kanë bukë të hanë, ndërkohë që ajo ha sushi.

Moderatori i publikoi këto video në instastory dhe Luana bëri të njejtën gjë duke e pyetur se me kë ka dalë dhe e fton t’i përshëndesë fansat.