“DO VDISJA TË ZGJOHESHA PËR…”/ Olta poston videon e parë me të voglin e saj – AlpeGossip
“DO VDISJA TË ZGJOHESHA PËR…”/ Olta poston videon e parë me të voglin e saj

“DO VDISJA TË ZGJOHESHA PËR…”/ Olta poston videon e parë me të voglin e saj

Aktorja e dashur për publikun, Olta Gixhari, ka pak ditë që është bërë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë një djalë dhe nuk ngurroi që të ndante foto me të në rrjetet sociale.

Mëngjesin e kësaj të enjte, ish-banorja e “Big Brother VIP2” ka publikuar disa pamje të të birin, me të cilin shfaqet duke e mbajtur në krahë.

Por sigurisht që Gixhari nuk mund të mos bëjë komente “epike” në videot e saj, teksa tregon se “zgjohet për flokësh” nga i biri.

Siç shihet edhe nga pamjet, i vogli i saj teksa qetësohet në supin e të ëmës, e ka kapur atë prej flokëve.

“Kush e kishte thënë që do vdisja të zgjohesha prej gjumi për flokësh”, shprehet ajo.

Olta gjithashtu është kujdesur që të mos e tregojë portretin e të voglit të saj.