“ÇA I KE PUNUAR PHOTOSHOP-IT”/ Luana poston foton super seksi por “masakrohet” nga fansat – AlpeGossip
“ÇA I KE PUNUAR PHOTOSHOP-IT”/ Luana poston foton super seksi por “masakrohet” nga fansat

“ÇA I KE PUNUAR PHOTOSHOP-IT”/ Luana poston foton super seksi por “masakrohet” nga fansat

Luana Vjollca njihet për format trupore bombastike.
Por, në shumë raste, ajo është akuzuar se përdor “fotoshop” për të rregulluar fotografitë që shpërndan në rrjete sociale.

E tillë është edhe në njërën nga imazhet e fundit e cila shfaqet e mahnitshme në një kostum të zi dhe me flokë të lëshuara anash.

Në foto vërehet qartë fotoshopi që Vjollca ka përdorur në belin e saj, të cilin e kanë vërejtur edhe fansat e Luanës. Shumë prej tyre dhanë komente të tilla si “beli hollë photoshop”.

Sido që të jetë prezantuesja shqiptare ka bërë bujë të madhe këtë vit me projekte muzikore. “Mi dhe flakë mallit tim” dhe “Vetëm ty”, janë këngët e suksesshme të saj.