E MBANI MEND KRUSITËN E KËNGËS MAGJIKE? Shihni sa shumë ka ndryshuar (FOTO) – AlpeGossip
E MBANI MEND KRUSITËN E KËNGËS MAGJIKE? Shihni sa shumë ka ndryshuar (FOTO)

E MBANI MEND KRUSITËN E KËNGËS MAGJIKE? Shihni sa shumë ka ndryshuar (FOTO)

“Akull” nga Krusita ishte një nga këngët më të pëlqyera të Këngës Magjike vitin e kaluar dhe artistja fitoi çmimin “Best to invest”.

Menjëherë ajo u kthye edhe në një nga këngëtaret më të komentuara në media dhe u përfol për një lidhje me kantautorin Kledi Bahiti.

Thashethemet u hodhën poshtë nga të dyja palët ndërsa Krusita që pas Këngës Magjike nuk ka qenë shumë aktive në rrjete sociale, ndoshta dhe për t’i qëndruar larg thashethemeve që përhapen me shpejtësi në portale.

Mirëpo sot këngëtarja është rikthyer dhe ka postuar dy foto të reja ku thuajse nuk njihet.

Nuk kanë munguar komplimentat e shumta për Krusitën tek këto dy foto ku shfaqet me një bukuri mbreslënëse.