“KUJT I NGJAN…”/ Arbenita zbulon imazhin e plotë të Ninës dhe i drejton pyetjen ndjekësve (FOTO) – AlpeGossip
“KUJT I NGJAN…”/ Arbenita zbulon imazhin e plotë të Ninës dhe i drejton pyetjen ndjekësve (FOTO)

“KUJT I NGJAN…”/ Arbenita zbulon imazhin e plotë të Ninës dhe i drejton pyetjen ndjekësve (FOTO)

Arbenita ka pritur që e bija të mbushë 3 javë jetë për të na treguar imazhin e saj të plotë. Me një postim pa shumë fjalë, modelja na tregoi fytyrën e përgjumur të së bijës dhe komentet e ëmbla nuk kanë munguar, siç i shkojnë për shtat Ninës. Pyetja e saj për publikun është e parashikueshme: Kujt i ngjan vajza? E deri tani fituese është vetë modelja (të paktën nga ‘poll-i’ që ka realizuar në profilin e saj).

Mamaja e re nuk ndan shumë detaje për jetën e saj dhe publiku mbase nuk e ka pritur që ta tregojë vajzën, por e vërteta është që lumturisë dhe emocioneve të një nëne të re nuk i rezistoi as Arbenita dhe pak nga e bija ja tregoi gjithë botës.