Pas Capital T edhe Gjiko është nga Laçi? Bes Kallaku e "TALL", reperi ia kthen me... (FOTO) - AlpeGossip
Pas Capital T edhe Gjiko është nga Laçi? Bes Kallaku e “TALL”, reperi ia kthen me… (FOTO)

Pas Capital T edhe Gjiko është nga Laçi? Bes Kallaku e “TALL”, reperi ia kthen me… (FOTO)

Gjiko është një nga reperët më të mirë shqiptarë i cili vitet e fundit ka hyrë goxha fuqishëm me treg. Me hitet e tij Gjiko ka bërë për vete publikun shqiptar dhe kjo shihet fare qartë në klikimet ne YouTube, por edhe në pjesëmarrjen e madhe në koncertet e tij.
Një ndër këngët e tij më të pëlqyera është edhe “Papuqe Guqi” e publikuar para pak muajsh. Por çfarë ndodh kur takohen Gjiko dhe Bes Kallaku?

Aktori i humorit ka publikuar një foto në të cilën shihet së bashku me Gjikon dhe shkruan “me nji shok nga Laçi, qe edhe papuqet i ka Guqi… “ Siç duket ky përshkrim i ka pëlqyer Gjikos i cili i ka komentuar disa emoji duke qeshur me lot.

Nëse ju kujtohet, para pak kohësh, Besi “ e ka bërë” edhe Capital T-në nga Laçi.