Habit moderatorja e njohur shqiptare: Ja kushti i pazakontë që i ka vënë burrit para martesës – AlpeGossip
Habit moderatorja e njohur shqiptare: Ja kushti i pazakontë që i ka vënë burrit para martesës

Habit moderatorja e njohur shqiptare: Ja kushti i pazakontë që i ka vënë burrit para martesës

Në kryeqytet së fundmi është zhvilluar një sfilat mode, e cila ka pasur për temë punët e shtëpisë. Në përgjithësi janë personazhet e njohur ata që na japin përshtypjen sikur nuk bëjnë asnjëherë punë shtëpie, nisur nga fakti që janë të zënë me aktivitete të shumta gjatë gjithë ditës.

Pjesë e këtij eventi ishte edhe moderatorja e “Tring”, Brunilda Lahe, e cila e pyetur nga emisioni “Thumb” nëse ajo bën punë shtëpie. Brunilda ka pranuar se bën punë shtëpie, por i ka habitur të gjithë me kushtin që i kishte vënë bashkëshortit para martesës.

“Punët më zët është të laj enët, por e zgjidhëm me lavastoviljen. Ishte kusht nëse duhet të martoheshim! Epo, ta mendosh që duhet të lash enët gjithë jetën…”, u shpreh Brunilda.

Epo ndonjëherë duhet të jesh edhe pak parktike dhe e zgjuar si Brunilda në raste të tilla.