“TË FLASËSH PËR MIQTË E TU”/ Ja sikletet që përjeton Drini Zeqo në punë (VIDEO) – AlpeGossip
“TË FLASËSH PËR MIQTË E TU”/ Ja sikletet që përjeton Drini Zeqo në punë (VIDEO)

“TË FLASËSH PËR MIQTË E TU”/ Ja sikletet që përjeton Drini Zeqo në punë (VIDEO)

Spikeri i lajmeve, Drini Zeqo ka rrëfyer në “Mos i Fol Shoferit” në Ora News se cilat janë sikletet më të mëdha që përjeton në punë.

Drini Zeqo: Varet nga profili dhe momenti. Tek profili i të ftuarit, sikleti është a erdhi në kohë. Lajmet të vënë në siklet me kronikat, a është gati apo jo, ka ndonjë problem. Siklet është dhe kur në lajme flet për dikë që e ke mik apo mikeshë, të flasësh për atë, të thuash emrin. Duhet ta ndash atë marrëdhënien personale, të bëhesh i ftohtë.