Oriola Marashi na zbulon binjaken e saj, por të gjithë i kemi sytë te gjoksi i tyre BOMBASTIK! (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi na zbulon binjaken e saj, por të gjithë i kemi sytë te gjoksi i tyre BOMBASTIK! (FOTO)

Oriola Marashi na zbulon binjaken e saj, por të gjithë i kemi sytë te gjoksi i tyre BOMBASTIK! (FOTO)

S’kanë faj çunat Oriola!

Oriola Marashi është një ndër vajzat më provokuese të showbizzit shqiptar, të cilën e kemi parë gjithmonë me veshje ekstravagante dhe mjaft seksi duke i lënë të gjithë me gojë hapur. Ajo është vënë në qendër të vëmendjes pas nisjes së projektit të saj të parë muzikor në bashkëpunim me grupin OTR dhe fansat e saj mezi po presin debutimin.

Përveç se një nga modelet më seksi e të komentuara, Oriola është edhe një nga vajzat më “Savage” në Instagram ku shpesh herë publikon foto hot. Nëpërmjet postimeve të saj, Oriola na ka treguar që ka një miqësi shumë të mirë me këngëtaren Beatrix Ramosaj. Modelja shqiptare ka publikuar një foto në Snapchat me Beatrixin, me filtera që kanë bërë të duken gati gati njëlloj dhe ka përdorur descpritionin “twins”.

Të dyja vajzat ishin veshur me fustane me dekolte të hapur dhe pa të keq të gjithëve na kanë shkuar sytë te gjoksi i tyre. Kemi faj?