“MARK FRROKU DJALË ME FAT”/ Rudina Dembacaj poston FOTO sensuale me ish-deputetin, plasin komentet – AlpeGossip
“MARK FRROKU DJALË ME FAT”/ Rudina Dembacaj poston FOTO sensuale me ish-deputetin, plasin komentet

“MARK FRROKU DJALË ME FAT”/ Rudina Dembacaj poston FOTO sensuale me ish-deputetin, plasin komentet

Ajo është mjaft aktive dhe shumë e komentuar në rrjetet sociale dhe media. Bëhet fjalë për aktoren e humorit Rudina Dembacaj.

Së fundmi në rrjetin social Instagram aktorja ka postuar një foto me bashkëshortin e saj Mark Frroku, ku duket mjaft sensuale.

Me humor Rudina shkruan se ai është një njeri me fat që ka atë në krah, ndërkohë që nuk kanë munguar as komentet e shumta të ndjekësve, që hera herës nuk janë edhe aq pozitive.

”Me fat ishte dhe ai i pari po per nje far kohe, ishalla mos te ket dhe ky fatin e Marigos”, shkruan një prej komentuesve, që nuk lë rast pa i kujtuar Dembacajt historitë e mëparshme që ajo ka pasur.

Por nuk mungojnë as komentet pozitive në drejtim të aktores, që duket se me lirshmërinë që ka, ka fituar zemrat e mjaft ndjekësve.

‘Hajde njerez hajde qe ne pik te megjesit gati per te thene fjalen e keqe ..2020 akoma ka njerez qe meren vetem me jeten e tjetrit….po tyren si e kan apo bosh besoj se po ta ken te zene skan kohe per komente te liga…me mire nje fjale e mire se e lig more njerez jeta e shkurter ndaj mos hargjoni me mllef e sidomos ndaj atyre qe su lidh gje me to..ti vajze jete te mbare se jeten tende po jeton jo tjerve”, shkruan një komentuese në profilin e Rudinës.foto galeri