Duket si parajsë! Shtëpia e Afërdita Dreshajt në Miami do t’ju lërë pa mend (FOTO) – AlpeGossip
Duket si parajsë! Shtëpia e Afërdita Dreshajt në Miami do t’ju lërë pa mend (FOTO)

Duket si parajsë! Shtëpia e Afërdita Dreshajt në Miami do t’ju lërë pa mend (FOTO)

Afërdita Dreshaj është një nga femrat më të lakuara në showbizz-in shqiptar.

Ajo prej kohësh është përfolur për lidhjen me sportistin çek Jakup Kindl me të cilin do të kurorëzohen në martesë me 29 qershor.

Por veç fotove me njëri – tjetrin ne nuk kishim parë akoma shtëpinë e tyre super luksoze në Miami.

Afërdita para disa orësh ka postuar një foto nga një pjesë e shtëpisë, ku duket i fejuari i saj ulur në divan përballë televizorit dhe shkruan: “Nuk ka si shtëpia”.