”JO SE SA I KISHTE MBYLL PAZARIN PLAKËS TËNDE”/ Plas keq mes ndjekësit dhe Genta Gjalpit (FOTO) – AlpeGossip
”JO SE SA I KISHTE MBYLL PAZARIN PLAKËS TËNDE”/ Plas keq mes ndjekësit dhe Genta Gjalpit (FOTO)

”JO SE SA I KISHTE MBYLL PAZARIN PLAKËS TËNDE”/ Plas keq mes ndjekësit dhe Genta Gjalpit (FOTO)

Genta Gjalpi, është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale pasi shepsh poston foto e video nga të cilat tërheq shumë vëmendje.

Ditën e djeshme Genta ka postuar një foto të vetën të cilën e ka shoqëruar me përshkrimin: Pas takimit me vjerren 😈 …

Teksa një pjesë e kanë komplimentuar për veshjen dhe dukjen një komentues ka menduar ti shkruajë diçka tjetër.

Ai i shprehet: Ca te tha vjehrra , te pyti qe sa e ke pazarin ?

Sigurisht, Genta që nuk e pëlqeu këtë koment i’u kthye keq ndjekësit duke i thënë: Jo se sa i kish mbyll nje pazar plakes tende ♥️.

Pas përgjigjes së ish banores së ”Big Brother” komentuesi ka vazhduar sërisht duke i thënë ”plaka ime e ka burrin e vet.Po ti qe dukesh sikur do perballosh krejt burrat e tirones, po nejse mban ti se si lope pjellore je ” por Genta e ka lënë me kaq duke mos i kthyer më përgjigje. /AlpeGossip.al