Ngjashmëri e çuditshme, këngëtares shqiptare sapo i gjetëm sozinë (FOTO) – AlpeGossip
Ngjashmëri e çuditshme, këngëtares shqiptare sapo i gjetëm sozinë (FOTO)

Ngjashmëri e çuditshme, këngëtares shqiptare sapo i gjetëm sozinë (FOTO)

E shumë komentuar prej vitesh, për anën personale dhe atë private, këngët e saj janë kthyer në hite dhe videoklipet marrin miliona klikime.

Greta Koçi është gjithashtu e shumë komentuar për pamjen ndonëse me fotot që poston në rrjete sociale nuk e ka ekzagjeruar kurrë duke ekspozuar trupin më shumë seç duhet.

Pikërisht në rrjete sociale, Greta është shumë aktive ku së fundmi në një prej postimeve ka treguar se i kanë gjetur sozinë.

“Ma kane gjetur dhe derguar sozine. Vetem ngjyra syve na ndryshon…Ngjan me mua kjo cupa? Si ju duket?”, pyet fansat këngëtarja në foton e një modeleje që i ngjan shumë asaj.

 

Kujtojmë që kënga e fundit nga Greta është “Ku gabuam” e publikuar para 1 muaji dhe ka kaluar 1 milion e gjysmë shikime.