“NUK MË THOTË ASNJËHERË…”/ Kiara Tito zbulon detaje për bashkëjetesën me Luizin – AlpeGossip
“NUK MË THOTË ASNJËHERË…”/ Kiara Tito zbulon detaje për bashkëjetesën me Luizin

“NUK MË THOTË ASNJËHERË…”/ Kiara Tito zbulon detaje për bashkëjetesën me Luizin

Në një intervistë ekskluzive për “Shqipëria Live”, moderatorja Kiara Tito ka folur në lidhje me emisionin e ri “Fan Club DwTS” dhe për jetën e saj personale.

Ajo tha se njerëzit duan shumë detaje për jetën e tyre private

“Shumë persona na kërkojnë që të bëjmë vlog për të parë se si jemi jashtë shtëpisë së Big Brother. Do donim ta mbanim një kamer gjatë gjithë kohës, por s’mundemi. Luizi është shumë i përkushtuar dhe gjëja më e rëndësishme është që më përkrah në çdo hap që unë ndërmarr. Është e rëndësishme për një çift që të përkrahim njëri-tjetrin, siç bëjmë ne të dy. Gjithçka shkon shumë mirë”, tha Kiara.