NDODH EDHE KJO/ Rudina Dembacaj poston videon duke u puthur në buzë me shoqen, por menjëherë e… (FOTO) – AlpeGossip
NDODH EDHE KJO/ Rudina Dembacaj poston videon duke u puthur në buzë me shoqen, por menjëherë e… (FOTO)

NDODH EDHE KJO/ Rudina Dembacaj poston videon duke u puthur në buzë me shoqen, por menjëherë e… (FOTO)

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të drejtpërdrejtë të ekranit. Ajo nuk kursen detaje nga jeta profesionale dhe ajo private për ndjekësit e saj të shumtë. Përmes postimeve të ndryshme në rrjetet sociale, ajo tregon herë pas here se është njeri pa komplekse.

Madje së fundmi Rudina postoi një video ku tregonte se po darkonte me mikeshat e saj. E në një moment ajo shkëmben një puthje në buzë me shoqen.

Aktorja e njohur poston videon duke u puthur në buzë me shoqen, por

“Puthje pasioni”, shkruante  Dembacaj bashkëngjitur me videon në fjalë, të cilën e fshiu pas pak minutash që e publiko. E duke qenë se Rudina njihet si një person i drejtpërdrejtë, nuk u kuptua se pse ajo vendosi që ta hiqte nga rrjetet sociale.

Aktorja e njohur poston videon duke u puthur në buzë me shoqen, por

Aktorja e njohur poston videon duke u puthur në buzë me shoqen, por