Nuk do t’i rrezistoni dot/ Viola Spiro, përrallore dhe pranverore me këto veshje (FOTO) – AlpeGossip
Nuk do t’i rrezistoni dot/ Viola Spiro, përrallore dhe pranverore me këto veshje (FOTO)

Nuk do t’i rrezistoni dot/ Viola Spiro, përrallore dhe pranverore me këto veshje (FOTO)

Një nga femrat më të komentuara shqiptare është edhe prezantuesja Viola Spiro.

Bukuroshja bionde shquhet për bukurinë dhe linjat trupore tejet seksi.

Së fundmi përmes një instastory ajo shfaqet si kurrë më parë. Veshur në një fustan të kuq që po i shkon tej mase, ajo duket thjeshtë përrallore.