LORI HOXHA PUBLIKOI VIDEON E DASMËS/ Visi bëhet kureshtar: Po kjo për çfarë është… – AlpeGossip
LORI HOXHA PUBLIKOI VIDEON E DASMËS/ Visi bëhet kureshtar: Po kjo për çfarë është…

LORI HOXHA PUBLIKOI VIDEON E DASMËS/ Visi bëhet kureshtar: Po kjo për çfarë është…

Ceremenonia e dasmës Ledion Liço dhe Sara Hoxha ishte pa diskutim më e komentuar në media.

Detajet u mbajtën shumë të fshehta duke mos publikuar asnjë foto nga dita madhështore por pritja mori fund shpejt.

Lori Hoxha para tre ditësh na suprizoi duke publikuar videon e saj të parë në youtube duke na zbuluar çdo sekret të dasmës. Sigurisht ne nuk mund të na shpëtonte ky detaj,ku video mbyllet shihet edhe i dashuri Lorit , Vis Bjraktari.

“Dhe për çfarë i ke ti këto videot”? dëgjohet të thotë Visi. Mesa duket dhe ai nuk e ka ditur projektin e ri të Lorit.

Përgatiti:AlpeNews.al