FLET NGA “KLANIFORNIA”/ Marina Vjollca paralajmëron hapur Luanën – AlpeGossip
FLET NGA “KLANIFORNIA”/ Marina Vjollca paralajmëron hapur Luanën

FLET NGA “KLANIFORNIA”/ Marina Vjollca paralajmëron hapur Luanën

Për herë të parë motrat Vjollca janë përballë njëra-tjetrës, në sfidë për shikueshmëri. Marina u shfaq mbrëmjen e sotme në “Klanifornia” duke u rikthyer në ekran pas gati dy vitesh ndërsa Luana po moderon sezonin e dytë të “Shiko kush luan”, ku është edhe autore.

Pak para spektaklit Luana i uroi suksese të motrës duke i thënë se do shkëlqejë sot, por ndryshe ka qenë reagimi i Marinës.

Gjatë spektaklit “Klanifornia”, Marina paralajmëroi Luanën të ketë kujdes se po e vëzhgon, por nuk harroi edhe t’i thotë suksese.

“I urojmë suksese Luanës. Luana, po të vëzhgoj”, u shpreh Marina dhe ngriti pyetjen: “Po mami vallë cilën nga ne po sheh?”