Edhe kjo nuk ishte parë/ Moderatorja mbështet në emision të dashurën e ish bashkëshortit (FOTO) – AlpeGossip
Edhe kjo nuk ishte parë/ Moderatorja mbështet në emision të dashurën e ish bashkëshortit (FOTO)

Edhe kjo nuk ishte parë/ Moderatorja mbështet në emision të dashurën e ish bashkëshortit (FOTO)

E famshmja Simona Ventura është aktualisht drejtuese e një reality show mjaft të rrezikshëm për ciftet: “Temptation Island” ndan cifte të njohur të ekrani në dy shtëpi: në njërën vajzat dhe djem beqarë dhë në tjetrën, e kundërta. Jo më kot quhet “Ishulli I tundimit“. Ka pasur dhe raste që nuk kane rezistuar e kjo ka cuar në ndarje të dhimbshme.

Por situatave të krijuara aty nuk i ka shpëtuar as vetë moderatorja; pjesëmarrës janë këtë radhë edhe ish bashkëshorti i saj Stefano Bettarini me të dashurën e re, Nicoletta Larini, cila ka shpërthyer në lotë kur ka parë sesi është afruar ai shumë me një prej vajzave beqare

Simona e ka ngushëlluar duke i thënë se njeriu me të cilin ka bashkëjetuar për 10 vjet është goxha i vështirë, dhe nuk është e lehtë për një femër t`i qëndrojë në krah!