PO ÇMENDEN TË GJITHË PAS TYRE/ Vip-et jan fiksuar keq pas trendit të vitit 90 (FOTO) - AlpeGossip
PO ÇMENDEN TË GJITHË PAS TYRE/ Vip-et jan fiksuar keq pas trendit të vitit 90 (FOTO)

PO ÇMENDEN TË GJITHË PAS TYRE/ Vip-et jan fiksuar keq pas trendit të vitit 90 (FOTO)

Që trendet e vjetra janë kthyer sërish në modë është diçka që ekemi mësuar prej disa muajsh. Pas javës së modës ku stilistët zgjodhën të frymëzoheshin nga trende të viteve 80 ose 90,tani të gjitha femrat janë fiksuar pas tyre.

Bluzet e ngushta me supe të fryra është mania më e re e femrave të showbizit, të cilat kanë zgjdhur të veshin për muajn e qeshorit.

Mirëpo nuk kanë fajë pasi prej vitesh ato janë kosideruar bluze seksi dhe joshëse ,të cilat nxjerrin në pah format trupore.
Prandaj vajza keni  shumë arsye për tu bindur se këto bluze të viteve 90 janë një must have për garderobën.

Shihni modelet më “cool” që zgjodhën vip-et.

Kejvina Kthjella

Lori Hoxha

Armina Mevlani

Kiara Tito

AlpeNews.al