“Alamet b*the”, adoleshentja e famshme shqiptare tërbon amerikanët (FOTO) – AlpeGossip
“Alamet b*the”, adoleshentja e famshme shqiptare tërbon amerikanët (FOTO)

“Alamet b*the”, adoleshentja e famshme shqiptare tërbon amerikanët (FOTO)

Motrat Dreshaj duket se janë duke punuar fort për të mbërritur drejt suksesit, e teksa Afërdita Dreshajn e kemi parë dhe në krahët e Leonardo di Caprios, motra e saj e vogël, Jehona Dreshaj është duke shfrytëzuar Instagramin për të mbërritur tek fama.
Ajo mund të cilësohet tashmë si një VIP Instagrami, ku numëron mbi 77 mijë ndjekës, ndërsa nuk mungojnë fotot e nxehta e provokuese që vajza e re në moshë publikon herë pas herë për të mbajtur të lidhur pas vetes, por edhe të ingranuar ndjekësit.

Jehona duket se i di mirë pikat e forta të trupit të saj dhe nuk nguron t’i ekspozojë ato. Mes komenteve të shumta nuk mungojnë komplimentet, por edhe të tjera të tipit “alamet b*the”, në një foto të zjarrtë.