Fifi zbulon surprizën e Këngës Magjike/ Do të sjellë bashkëpunimin e fuqishëm me reperin e njohur (VIDEO) – AlpeGossip
Fifi zbulon surprizën e Këngës Magjike/ Do të sjellë bashkëpunimin e fuqishëm me reperin e njohur (VIDEO)

Fifi zbulon surprizën e Këngës Magjike/ Do të sjellë bashkëpunimin e fuqishëm me reperin e njohur (VIDEO)

Së shpejti nis ‘Kënga Magjike’ festivali i muzikës së lehtë shqiptare, ku marrin pjesë këngëtarë nga të gjitha trevat.

Ndërkohë ne vetëm pak ditë nga nisja janë zbuluar disa nga emrat e këngëtarëve që do marrin pjesë.

Një prej këngëtareve pjesëmarrëse është dhe Fifi e cila do të vijë me një bashkëpunim.

Zërat thonë se këngëtarja do të bashkëpunojë me Mc Kresha dhe për këtë është pyetur në një intervistë për Sevenbizz nga Meriton Mjekiqi.

Fifi është përpjekur të evitojë pyetjen duke iu përgjigjur se nuk e di se cili do të jetë bashkëpunëtori i saj, por as nuk e ka mohuar faktin se mund të jetë Mc Kresha.

Na mbetet t’a zbulojmë në Kënga Magjike.